SENIOR PARK V KUNICÍCH hledá domovníka/domovnici, hospodyni - prodloužení pracovní nabídky, nástup od 1.8.2017

Hledáme energického, pracovitého a spolehlivého zaměstnance se smyslem pro pořádek a s velmi kladným vztahem ke starším lidem. Nabízíme krásné pracovní prostředí a zázemí, trvalý pracovní poměr, zajímavou práci s lidmi, možnost odpovídajícího výdělku.

Požadavky:

  • minimálně vyučený/vyučená
  • praxe v oboru péče o seniory výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • trestní bezúhonnost
  • manuální zručnost
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • týmová práce

Pracovní náplň domovníka/ce areálu:

  • zodpovídá za správu a údržbu majetku zaměstnavatele,
  • za řízení a provoz služebního vozidla,
  • za zpracovávání podkladů a jednoduché dokumentace na úseku oprav, údržby, autoprovozu, správy bytového domu,
  • za zajišťování nezbytných a poskytování asistenčních služeb.

Pracovní náplň hospodyně:

  • Poskytnutí pomoci při zajištění stravy, dovoz nebo donáška jídla a pití,
  • Pomoc při zajištění chodu domácnosti klienta/drobný úklid a údržba domácnosti-spotřebiče, pochůzky, drobný nákup, kontaktní návštěva v bytě klienta,
  • Zprostředkování kontaktu se společenským prostředím/doprovod k lékaři a zpět, zajištění služeb dle požadavků klienta,
  • Zajištění provozu provozovny (úklid a údržba společenských a administrativních prostor, údržba spotřebičů),
  • Organizace volnočasových aktivit pro klienty-seniory.

Přímo v areálu je možnost bydlení v podkrovním bytě. Nabídmeme práci i manželskému páru.

Kontakt pro zájemce o práci domovníka/domovnice nebo hospodyni v Senior Parku v Kunicích: personalni@senior-park.cz.

Profesní životopisy zasílejte nejpozději do 25.7.2017. Nástup od 1.8.2017.