Senior Park v Luštěnicích hledá DOMOVNÍKA - nástup IHNED

Hledáme ochotného, pracovitého, zručného a spolehlivého zaměstnance se smyslem pro pořádek a s velmi kladným vztahem ke starším lidem. Nabízíme krásné pracovní prostředí a zázemí, trvalý pracovní poměr, zajímavou práci s lidmi, možnost odpovídajícího výdělku.

Požadavky:

  • minimálně vyučený/vyučená
  • řidičský průkaz sk. B
  • trestní bezúhonnost
  • manuální zručnost
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • týmová práce
  • ochota

Pracovní náplň domovníka/ce areálu:

  • zodpovídá za správu a údržbu majetku zaměstnavatele,
  • za řízení a provoz služebního vozidla,
  • za drobné opravy zednické, instalatérské, natěračské, apod...
  • za zpracovávání podkladů o opravách, údržbě, autoprovozu, správy bytového domu,
  • péče o okolí Senior Parku (zahrada, chodníčky, atrium, přilehlé pozemky),
  • za zajišťování nezbytných a poskytování asistenčních služeb (odvoz klientů k lékaři, zajištění nákupu klientům apod...)

Nástup IHNED

Adresa pro zaslání profesního životopisu zájemce o práci domovníka/domovnice v Senior Parku v Luštěnicích: vesela@senior-park.cz

Těšíme se na Vás v Senior Parku