Asistenční služby

Senior Park představuje alternativu pro zájemce o bydlení v domě s pečovatelskou službou. Naším cílem je doplnit péči rodiny a blízkých příbuzných o asistenční služby našich pracovníků. Tyto služby poskytují všestrannou péči při současné podpoře vztahů s rodinou a přáteli našich obyvatel. Asistenční službou se nerozumí domácí péče či služby sociální, tyto služby zprostředkováváme ve spolupráci s akreditovanými poskytovateli. Dle rozsahu služeb lze asistenční služby rozlišit na adresné a komfortní. Po dohodě lze zajistit i služby doplňkové. Osobní asistence není sjednávána na konkrétní úkony jako pečovatelská služba.

Adresné asistenční služby

Tyto služby jsou poskytované jednotlivým obyvatelům dle dohodnutých požadavků.

Adresné asistenční služby zahrnují:

Společnými akcemi se rozumí například cvičení, besedy či vzdělávací programy.

Adresné asistenční služby zahrnují i pomoc rodině v případě řešení osobních záležitostí nájemníka.

Souhrn rozsahu služeb vám napoví jaké výhody náš Senior Park nabízí našim nájemníkům, nemůže však vypovědět nic o tom, jaký život v Senior Parku skutečně je. Naši zaměstnanci se vždy maximálně snaží o vytvoření velmi přátelské, až rodinné atmosféry. Díky svému srdečnému přístupu jsou pro naše nájemníky skvělými partnery, kteří jsou vždy připraveni vyslechnout si jejich radosti i starosti běžného dne. Můžeme s jistotou říct, že i v domě s téměř padesáti byty lze vytvořit opravdové pohodlí domova.

Kontaktujte nás

Zaujala-li vás nabídka služeb v Senior Parku, který představuje alternativu domu s pečovatelskou službou, neváhejte a kontaktujte nás. Naše Senior Parky jsou po celé ČR (Kunice u Prahy, Medlov u Brna, Hrádek nad Nisou, Sokoleč u Poděbrad, Rychvald u Ostravy, Luštěnice poblíž Mladé BoleslaviHlušovice u Olomouce ). Těšíme se na vaši návštěvu u nás!