Bezbariérové bydlení pro seniory

Naše Senior Parky nabízí bezbariérové bydlení pro seniory. Zakládáme si na tom, aby v prostorech pro seniory nebyly žádné schody. Proto také nemáme žádné výtahy. Často totiž mezi seniory panuje obava z uzavřených prostor výtahu nebo z jeho obsluhy. Mnohokrát si tak cestu rozmyslí a raději se izolují ve svém pokoji.

Po individuální domluvě Vám upravíme i vybavení bytu. V kuchyni nainstalujeme nižší pracovní desku, nastavíme spotřebiče do úrovně očí, skříňky zavěsíme na zeď tak, aby se Vám dobře a jednoduše kuchyňský pracovní kout ovládal i z vozíčku, v koupelně vybavíme sprchový kout bezpečnostními madly. Veškeré dveře v bytě jsou rozšířené, aby bylo možné jimi projet na vozíku. Jestliže i tak mají naši senioři problém při ovládání zařízení v bytě, mohou se kdykoliv obrátit na zaměstnance Senior Parku, kteří jim rádi pomohou.

Velkou výhodou u nás je možnost přímého pobytu venku, kdy se snadno dostanete z bytu do blízkého okolí a jste na vzduchu. Naše Senior Parky jsou vhodnou alternativou domova s pečovatelskou službou, přijďte se o tom přesvědčit.