Hrádek nad Nisou

Volné byty

Prosím, klikněte na vybraný byt, o který máte zájem.

Obsazený byt Volný byt Rezervovaný byt

214
213
212
211
210
209
208
215
207
216
206
205
217
204
218
222
203
219
220
223
221
201
202

Situační plánek zobrazuje aktuální obsazenost bytů. Přijímáme rezervace do pořadníku (aktuálně v pořadníku: 0).
Pro zapsání do pořadníku kontaktujte kancelář.

Senior Park Hrádek nad Nisou - perspektiva bydlení už napořád

Senior Park, v Hrádku nad Nisou nedaleko Liberce, neposkytuje jen bezbariérové bydlení za dostupnou cenu. Pokud hledáte spolehlivé zázemí, dostatek bezpečí anebo jen stojíte o pár slov se sousedem, můžeme vám pomoci v příjemné prostředí bez zdolávání překážek. Senior Park je totiž navržen pro potřeby starších lidí a osob se sníženou schopností pohybu“.

V Senior Parku víme, že opustit domov, ve kterém jste prožili několik desítek let, narodily se Vám tady děti, může znamenat rozloučit se se vším, co tvoří Váš dosavadní život. I to je důvod, proč si byty v Senior Parku vybavujete vlastním (dosavadním) nábytkem což třeba domovy pro seniory ve většině případů neumožňují.

Senior park nepatří do kategorie „dům s pečovatelskou službou Liberec“, „domov pro seniory Liberec“, „pečovatelská služba Liberec“. Péči zajišťovanou rodinou či jinými blízkými osobami doplňujeme poskytováním asistenčních služeb, které reagují na Vaše přání a potřeby.

Jestliže se kdykoliv v budoucnu stanete závislým na péči svého okolí, terénní pečovatelská služba se o Vás postará a Vy pořád můžete zůstat doma – v Senior Parku. V místě, které se stalo pro Vás a ostatní seniory domovem, kde jste si zvykli a mohli si říct, že „Tady jsme doma“, kde jste navázali mnohá přátelství, a že právě mezi těmito přáteli můžete setrvat až do konce života.

Na bydlení ve stáří myslete dřív, než Vám to Vaše kondice nedovolí.