Hrádek nad Nisou

Pořádané akce

Oslava vína a burčáku

Hrádek nad Nisou   21. 9. 2017

Ke konci léta patří vinobraní a burčák. Taky u nás využijeme možnosti rozloučit se s létem typickou oslavou. Aby toho nebylo málo, připravíme si i bramboráky. Už se těšíme na společné přátelské posezení.

Výlet do muzea bižuterie

Hrádek nad Nisou   19. 9. 2017

Jedeme na výlet.

Jediné muzeum, které je v České republice zaměřeno na sklo a bižuterii, je muzeum v Jablonci nad Nisou. Nadšené z vystavovaných exponátů budou především ženy, ale na své si určitě přijdou i pánové.

Výlet se bohužel nekonal - v muzeu změnili dobu návštěv: od 1.9.2017 pouze víkendy. Tak snad někdy příště.

Vítáme nové spolubydlící

Hrádek nad Nisou   14. 9. 2017

Máme možnost se poznat s novými spolubydlícími v našem areálu. Jak jinak než společným posezením při kávě a nějaké té dobrotě.

Vítejte mezi námi, ať se vám tady příjemně bydlí.

Trénování paměti

Hrádek nad Nisou   13. 9. 2017

Dnes začíná kurz TRÉNOVÁNÍ PAMĚTI. Po dobu deseti lekcí se budeme spolu setkávat, řešit úkoly a plnit hádanky a další zajímavosti. Máme se na co těšit. Každá středa bude v duchu tréninku našich mozkových závitů.

Oslava narozenin a svátku - MARIE

Hrádek nad Nisou   12. 9. 2017

Oslava narozenin je tradičně v našem areálu každý měsíc. Jednou ročně však bývá oslava konkrétního jména. V září spojíme tyto akce dohromady a oslava může začít. Všem oslavencům připíjíme na zdraví, rovněž i ženám se jménem MARIE!!!

Tajný výlet

Hrádek nad Nisou   29. 8. 2017

V červnu jsme tajný výlet museli zrušit, naše vedoucí p. Gábina, byla nemocná.

Tak si ten výlet vynahradíme dnes. Ale stále se neví, kam se vlastně jede. Tajné jsou zkrátka všechny informace :-)

A už to prasklo - výlet máme do botanické zahrady v Liberci. Viděli jsme nádhernou floru, která je v zahradě zastoupena mnoha druhy tuzemských i exotických rostlin. Bez známosti nic není, to je staré pořekadlo. Platilo i dnes. P. Procházková z našeho areálu kdysi v zahradě pracovala, vstup nám zařídila zdarma, děkujeme.

Výlet na Kristýnu

Hrádek nad Nisou   22. 8. 2017

Kam zamíříme tentokrát? Na Kristýnu, jezero, které vzniklo zatopením lignitového dolu. Výlet do přírody je dobrý nápad. Můžeme vyrazit, nemáme to daleko!

Oslava narozenin

Hrádek nad Nisou   16. 8. 2017

Posezení s oslavenci jsme si oblíbili v každém Senior Parku. Ani v srpnu nemůžeme setkání vynechat. Všem jubilantům připíjíme na zdraví, přejeme štěstí a pohodu do dalších let!

Výlet do Polska

Hrádek nad Nisou   15. 8. 2017

U našich severních sousedů, v Polsku, se dobře nakupuje. Tak proč nespojit příjemné s užitečným? Výlet i nákupy. Jen aby nepršelo.

Oslava narozenin

Hrádek nad Nisou   10. 8. 2017

Oslavencem je p. Hartlová, která je zároveň jedna z posledních nově bydlících v našem areálu. K narozeninám blahopřejeme a přejeme všechno nejlepší, taky příjemné bydlení mezi námi! 

Prázdninové grilování

Hrádek nad Nisou   27. 7. 2017

Minulý měsíc jsme museli pro nemoc naší paní vedoucí Gábiny grilování zrušit.

Ale nyní v červenci máme náhradní termín a už se těšíme. Na grilu připravené maso a zelenina, no kdo by si nedal aspoň kousek.

Společná snídaně

Hrádek nad Nisou   20. 7. 2017

V letních měsících je na místě posezení pod širým nebem. Tak tomu bude dnes, čeká nás společná snídaně. Jídlo připravíme v dostatečném množství pro všechny.

Snídaně pod 'širákem' právě začíná...dobrou chuť.

Oslava narozenin

Hrádek nad Nisou   18. 7. 2017

I v červenci se sejdeme a společně oslavíme narozeniny našich seniorů. O zábavu bude určitě postaráno. Nezbývá, než popřát oslavencům všechno nejlepší do dalších let a posezení může začít.

Zahradní párty...

Hrádek nad Nisou   13. 7. 2017

Pozvali jsme na zahradní párty naše sousedy z okolních Senior Parků. Těšíme se na kolegy ze Sokolče a z Luštěnic.

Občerstvení všeho druhu doplní koncert. O příjemnou náladu se postará pěvecký soubor seniorek z Liberce Matylda a Tylda. Pro zajímavost - název souboru se váže k zahraniční písni, kterou senioři znají pod názvem 'Zpívej Matyldo' v podání zpěváka Karla Hály. Zároveň se tato píseň stala hymnou souboru.

Melounové osvěžení

Hrádek nad Nisou   27. 6. 2017

Meloun - ovoce nebo zelenina? Většina lidí vnímá meloun jako ovoce. Přesto se však jedná o druh plodové zeleniny.

Nám to nevadí, jestli ovoce nebo zelenina. Hlavní je, že nám všem chutná a příjemně nás v teplých dnech osvěží.

Letní grilování

Hrádek nad Nisou   20. 6. 2017

K létu patří grilování. Griluje se všechno možné. U nás to bude masíčko a nějaké ta zelenina. Dobrou chuť všem.

AKCE PRO NEMOC VEDOUCÍ AREÁLU ZRUŠENA. Náhradní grilování bude zřejmě už v červenci. 

ZOO Liberec

Hrádek nad Nisou   15. 6. 2017

Na celodenní výlet tentokrát vyrazíme do ZOO Liberec. Slunečné počasí snad vyláká do výběhů všechna zvířata a my si je pak budeme moct prohlédnout. Určitě si koupíme nějaké občerstvení, ať si výlet zpříjemníme.

I tuto akci jsme pro nemoc zrušili.

Tajný výlet

Hrádek nad Nisou   13. 6. 2017

Tajný výlet - již název zní zajímavě a tajemně. To se všichni budeme společně divit, kam vlastně pojedeme. Překvapení to bude pro nás všechny.

Tajná však není informace o zrušení akce. Gábina, naše paní vedoucí, je nemocná...

Oslava narozenin

Hrádek nad Nisou   8. 6. 2017

Nevynecháme ani měsíc červen, co se týká oslavenců. I tentokrát se příjemně zabavíme na oslavě narozenin. Připíjíme na zdraví!

První grilování

Hrádek nad Nisou   30. 5. 2017

První letošní grilování jsme připravili na poslední májový den. Jen aby nám přálo počasí. Na grilu připravíme různé dobroty, maso i zelenina bude rozhodně všem chutnat.

Koncert dětí ZUŠ Liberec

Hrádek nad Nisou   23. 5. 2017

Violoncellový koncert dětí ze Základní umělecké školy z Liberce - to je kulturní akce na dnešní den. Hra na smyčcové nástroje je o to těžší, že prstoklad musí být přesný, každá odchylka na hmatníku nástroje znamená jiný tón. Ale děti pravidelně cvičí a hrát opravdu umí. Už se těšíme.

Pečeme rohlíčky

Hrádek nad Nisou   19. 5. 2017

Občanské sdružení Ostrov života pořádá v Hrádku nad Nisou benefiční koncert. Rozhodli jsme se jim vyjít vstříct a na koncert upečeme rohlíčky. My budeme mít u pečení příjemnou atmosféru a pro hosty koncertu budou naše rohlíčky sladkým zpestřením.

Výlet - Dlouhý Most

Hrádek nad Nisou   18. 5. 2017

Nepříznivé počasí bylo v dubnu důvodem zrušení výletu. Dnes se určitě dočkáme...

Hurá, jedeme na výlet! Cílem je Javorník, na jehož vrcholu je restaurace s penzionem Obří sud. V minulosti stavba vyhořela, ale dnes se opět těší velké oblibě a je vyhledávaným místem pro nevšední zážitek. Z nabídky jídel si každý vybere.

Oslava narozenin

Hrádek nad Nisou   11. 5. 2017

Ani tento měsíc tomu nebude jinak. Dnes odpoledne se sejdeme, gratulace všem našim oslavencům je na místě. Společné posezení s oslavenci se nám líbí. Připíjíme na zdraví!!!

Opékáme

Hrádek nad Nisou   27. 4. 2017

Společné opékání buřtů - to je další z oblíbených akcí našich seniorů. K příjemnému posezení, k jídlu a pití doufejme přispěje i sluníčko.

Velikonoční pečení

Hrádek nad Nisou   13. 4. 2017

Na Velikonoce nesmí chybět něco sladkého. Dnes si společně upečeme beránka nebo bábovku a taky další dobroty. Nakonec jsme se rozhodli: upečeme mazanec. Dobrou chuť...

Oslava narozenin

Hrádek nad Nisou   12. 4. 2017

Dnešní den bude příjemný pro oslavence i jejich spolubydlící. Slunečné počasí snad dokreslí prima odpoledne a zábava může začít. Oslavencům přejem vše nejlepší, hlavně pevné zdraví a štěstí!

Přednáška hasičů z Liberce

Hrádek nad Nisou   11. 4. 2017

Bezpečná domácnost seniora je tématem besedy s příslušníky Hasičského záchranného sboru z Liberce. Opatrnosti nikdy není dost...přednáška byla provedena poutavou a poučnou formou, velice děkujeme.

A tady máme přehled témat:

  • informace z oblasti požárního zabezpečení domácnosti
  • postupy hašení různých typů požárů v domácnosti (hořící olej na pánvi, požár elektrického spotřebiče)
  • detektory kouře a nebezpečných plynů
  • co dělat, když začne doma hořet
  • národní tísňové linky a výhody jednotného evropského čísla tísňového volání 112
  • správného nahlášení mimořádné události
  • signál „Všeobecná výstraha“

Za zábavou...

Hrádek nad Nisou   6. 4. 2017

Úsměvy Ivo Šmoldase - historky ze života, z práce a další nás určitě pobaví. Muž několika profesí: moderátor, publicista, básník, redaktor, scenárista a také překladatel umí poutavě a vesele vyprávět.

Velikonoční dílnička

Hrádek nad Nisou   6. 4. 2017

Velikonoce, jako každé svátky, se neobejdou bez výzdoby. V dílničce si naši senioři vyrobí ozdoby pro celý areál. Závěsy se vzory kytiček už máme, dnes budeme zdobit vajíčka. Metoda je taky důležitá, na barvení jsme zvolili látkovou techniku. Už se těšíme na výsledek našeho snažení.

Výstava rukodělných prací seniorů

Hrádek nad Nisou   5. 4. 2017

Již tradičně se pořádá v sále Krajského úřadu Libereckého kraje výstava výrobků seniorů, handicapocaných a učňů. Na Velikonoce tomu nebude jinak. Pestrá nabídka tradičních kraslic a nejrůznějších pomlázek bude doplněna i prodejem sazenic jarních plodin.

Dílnička

Hrádek nad Nisou   14. 3. 2017

Jaro se nezadržitelně blíží. V naší dílničce si vyrobíme jarní ozdobu na dveře - venkovní závěs se vzory kytiček.

Oslava MDŽ

Hrádek nad Nisou   8. 3. 2017

Stejně jako v jiných areálech i v Hrádku nad Nisou se těšíme na oslavu Mezinárodního dne žen. Na všechny ženy čeká kytička...

Masopust

Hrádek nad Nisou   23. 2. 2017

Masopust...kdysi oficiální svátek hodování. V minulosti, podle tradice, bylo třeba se dosyta najíst. Jinak tomu nebude ani v dnešní době. Určitě si každý vybere něco dobrého na zub a dohromady si všichni užijeme jídla i zábavy.

Zabíjačkové hody

Hrádek nad Nisou   16. 2. 2017

Taky v Hrádku nad Nisou si senioři užijí zabíjačkové hody. V době masopustu akce, která potěší. Výrobky z masa zavoní a přilákají ke společnému posezení. 

Oslava narozenin

Hrádek nad Nisou   14. 2. 2017

Máme tady společnou oslavu narozenin, úctyhodného věku 93 let se dožívá jedna z našich seniorek, další oslavenec slaví 66 let. Všem, kteří v měsíci únor oslaví své narozeniny, přejeme hlavně pevné zdraví a hodně radosti a štěstí. 

Oslava narozenin

Hrádek nad Nisou   27. 1. 2017

Každý měsíc slavíme s jubilanty. Jinak tomu nebude ani v roce 2017 v Hrádku nad Nisou. V lednu narození senioři u společného stolu oslaví své narozeniny a pozvou sousedy k posezení. Na zdraví!

Bramborákové hody

Hrádek nad Nisou   19. 1. 2017

Z těsta je možné připravit bramboráky různých chutí: klasické, pikantní, se sýrem, s kuřecím nebo vepřovým masem a různé další. Jaké bramboráky si senioři připraví v Hrádku nad Nisou? Uvidíme...dobrou chuť.

Společenské hry

Hrádek nad Nisou   12. 1. 2017

Naši senioři se rádi sejdou v hale ke společenským hrám. V Hrádku nad Nisou se stalo prima zvykem, že si spolu pravidelně zahrajeme nejrůznější hry. Nebude tomu jinak ani v roce 2017. Kdo bude dnes vítězem?

Silvestrovská oslava

Hrádek nad Nisou   30. 12. 2016

Předposlední den roku 2016 proběhne v Senior Parku Hrádek pravá, nefalšovaná oslava konce roku. Senioři se umí bavit, to nám dokazují každou chvíli, a zcela jistě i tato oslava bude stát za to! Nebudou chybět masky, dobré pití a jídlo, k tomu přijemná muzika a výborná nálada! Tak hodně zdraví a štěstí do Nového roku 2017!

Oslava narozenin

Hrádek nad Nisou   27. 12. 2016

Ani v prosinci nesmí chybět oslava narozenin, všem co se v posledním měsíci roku narodili přejeme hodně zdraví, štěstí, lásky a splněných přání. Hezkou oslavu!

Společná Štědrovečerní večeře

Hrádek nad Nisou   22. 12. 2016

A je tu chvilka na kterou čekáme celý rok..., Štědrý večer, bohatě prostřený stůl s tradičním smaženým kaprem a bramborovým salátem. Vánoční idylka s vánočními melodiemi, dárečky a všude kolem plno lásky a štěstí.

Vánoční koncert - děti z LŠU Liberec

Hrádek nad Nisou   20. 12. 2016

A do třetice vánoční koncert! Tentokrát vystoupí, již podruhé, nadané a talentované dětu z LŠU v Liberci. Pod taktovkou manželů Sanvitových zazní světově proslulé skladby od známých autorů, 2. část koncertu bude v duchu vánočních písní. Je se nač těšit!

Vystoupení dětí ze ZŠ Donín

Hrádek nad Nisou   16. 12. 2016

Po vystoupení dospělých přijdou na řadu děti, konkrétně děti ze ZŠ v Doníně. Připravily si pro naše seniory pásmo písniček a vánočních koled. Určitě budou mít velký úspech a aplaus. Naakonec každé z dětí obdrží z rukou našeho seniora malý dáreček.

Koncert pěveckého sboru Tylda a Matylda

Hrádek nad Nisou   14. 12. 2016

Do Hrádku nad Nisou zavítá, podobně jako v létě, pěvecký sbor se zajímavým názvem 'Tylda a Matylda'. Jde o početný sbor mužů a žen v krásných krojích, s krásnými klobouky a především se zlatým hrdlem. Zazpívají vánoční písně, jistě půjde o nevšední zážitek.

Ochutnávka cukroví u kávičky

Hrádek nad Nisou   13. 12. 2016

Vánoce jsou v Hrádku nad Nisou vidět a cítit na každém kroku. Senioři si udělají příjemnou chvilku a budou si vyprávět nejrůznější vánoční příběhy. K tomu si pochutnají na vlastním cukroví, samozřejmě nebude chybět kávička.

Zdobíme vánoční strom

Hrádek nad Nisou   9. 12. 2016

K vánocům neodmyslitelně patří vánoční strom. Senioři si sami tento svůj strom nazdobí, vánočních ozdob je dostatek. U toho si budou povídat a ochutnávat již hotové vánoční cukroví.

Pečeme vánoční cukroví

Hrádek nad Nisou   6. 12. 2016

Senioři z Hrádku, hlavně ženy, se těší na tradiční pečení vánočního cukroví. Každá hospodyňka má báječné recepty, bude se péct 3 dny, až do 8. prosince. A pozor, do práce se ochotně zapojí i muži!

Výroba vánočních svícnů

Hrádek nad Nisou   24. 11. 2016

V dalším díle výtvarné dílničky dojde na výrobu adventních svícnů. Ty pak zdobí samotné byty seniorů a také společenskou halu. Před prvním adventem zde již všechno krásně připomíná blížící se vánoce.

Tvůrčí dílnička

Hrádek nad Nisou   3. 11. 2016

Senioři v Hrádku jsou kreativní a rádi společně vyrábí dekorativní předměty. Tentokrát to bude výroba podzimního svícne na stůl společenské haly. Nechť se dílo vydaří!

Společná kávička

Hrádek nad Nisou   27. 10. 2016

A je tu s koncem měsíce října opět posezení u kávy. Kromě kávy se bude podávat i čaj, nebude chybět malé občerstvení v podobě sladkostí. Dobrou chuť!

Podzimní nákupy v Liberci

Hrádek nad Nisou   25. 10. 2016

A jede se na nákupní výlet do Liberce. Senioři si nakoupí potřebné věci, dojde už i na nějaké ty dárečky. Po nákupech bude čas na malou procházku centrem města.

Dílnička - výroba ježka

Hrádek nad Nisou   13. 10. 2016

V rámci pravidelné výtvarné dílničky si tentokrát senioři vyrobí ježka. Výrobek je pěkná dekorace do bytu, navíc jde o praktický předmět na ukládání drobných věcí.

Společenské hry a kulečník

Hrádek nad Nisou   11. 10. 2016

Senioři v Hrádku nad Nisou si zahrají společenské hry a navíc i kulečník. Je to vždy velmi příjemné odpoledne, o zábavu je vždy postaráno. Není ani tak důležité, kdo zvítězí, hlavně, že mají všichni dobrou náladu.

Společné posezení u kávy

Hrádek nad Nisou   4. 10. 2016

Senioři z Hrádku nad Nisou si rádi posedí v příjemném prostředí společenské haly, vypijí si kávičku, společně si mají vždy co říci. Probírají různá témata společenského života a je jim dobře.

Kino u krbu

Hrádek nad Nisou   20. 9. 2016

Léto je pryč, začínáme topit v krbu naší krásné společenské místnosti. Poprvé se při praskání dřeva v krbu sejdeme při 'filmu na přání', jistě vyhraje nějaká ta česká komedie!

Výlet do Dubice

Hrádek nad Nisou   6. 9. 2016

Senioři z Hrádku se mohou těšit na krásný výlet do malebné obce Dubice. Prohlédnou si soubor lidových staveb a řezbářské práce zdejšího řezbáře, zavítají též do krajové hospůdky na malé občerstvení.

Společná kávička

Hrádek nad Nisou   1. 9. 2016

S novým měsíce je tu společná kávička v příjemném prostředí přírodního parku. Naši senioři si mají vždy co říci a při kávě si hezky popovídají.

Kávička v altánu

Hrádek nad Nisou   25. 8. 2016

Senioři mají rádi společné dýchánky u kávy a na čerstvém vzduchu. Mají si vždy co říci, je jim společně dobře.

Oslava narozenin

Hrádek nad Nisou   17. 8. 2016

A je tu, stejně jako každý měsíc, oslava narozenin. Všem co slaví své narozeniny přejeme pevné zdraví, pohodu, štěstí a radost ze života.

Grilování v parku

Hrádek nad Nisou   9. 8. 2016

Senioři v Hrádku se těší na další grilování. Bude se podávat maso, zelenina, k tomu čerstvý chléb. A navrch dobré pivečko.

Zmrzlinové odpoledne

Hrádek nad Nisou   14. 7. 2016

Je léto a tak přijde vhod osvěžení v podobě zmrzlinového dýchánku. Seniorům z Hrádku zmrzlina moc chutná, navíc je to další vítaná příležitost pro volnou zábavu.

Výlet na zámek Zákupy

Hrádek nad Nisou   12. 7. 2016

Senioři z Hrádku nad Nisou se mají nač těšit. Pojedou na krásný výlet na zámek Zákupy, kde je bohatě zařízená zámecká expozice. Není divu, vždyť předposledním majitelem zámku byl sám císař František Josef I.

Melounové odpoledne

Hrádek nad Nisou   30. 6. 2016

Pro osvěžení jistě seniorům přijde vhod meloun. Nebude to však pouze meloun samotný, bude se podávat i melounový nápoj a melounový pohár. To bude dobrota!

Výlet na Kristýnu

Hrádek nad Nisou   27. 6. 2016

Senioři z Hrádku se mohou těšit na krásný výlet, konkrétně na přírodní rezervaci Kristýna, procházka na čerstvém vzduchu udělá každému dobře. A aby bylo i něco do žaludku, všichni si pochutnají na vyhlášené topince, kterou zapijí pivkem!

Snídaně pod širým nebem

Hrádek nad Nisou   23. 6. 2016

Pro seniory z Hrádku je připravena snídaně v trávě. Bude se podávat voňavá káva, džusy, sladké koblihy, zdravé jogurty, marmeláda a med, na stole nebude chybět čerstvé a křupavé pečivo. To bude krásný start do nového dne!

Výlet na Smržovku - Muzeum panenek

Hrádek nad Nisou   21. 6. 2016

Ve Smržovce nedaleko Liberce je nově otevřené Muzeum panenek, dámy ze Senior Parku v Hrádku přivítaly možnost toto muzeum navštívit a vrátit se do časů, kdy měly také nějakou tu panenku na hraní! A pozor, na své si přijdou i muži, neb mezi vzácnými exponáty nechybí ani vláčky, autíčka a stavebnice!

Výlet do liberecké ZOO

Hrádek nad Nisou   9. 6. 2016

Senioři z Hrádku se již velmi těší na výlet do liberecké ZOO. Uvidí zde mimo jiné bílé tygry, které žádná jiná ZOO v republice nemá. Jistě to bude krásný zážitek!

Společná oslava narozenin

Hrádek nad Nisou   8. 6. 2016

8. června se v Senior Parku Hrádek nad Nisou odehraje společná oslava všech co mají v tomto krásném měsíci roku své narozeniny. Oslavencům přejeme vše jen to nejlepší, hlavně pevné zdraví!

Petanque, pivko a špekáčky

Hrádek nad Nisou   7. 6. 2016

Je krásné počasí a senioři z Hrádku mají před sebou velký den. Čeká je totiž prestižní klání ve hře zvané petanque. Aby nezůstali na sucho, bude se během hry podávat pivo či nealko, po hře se budou opékat špekáčky! To bude krásný den...

Kávička v parku

Hrádek nad Nisou   31. 5. 2016

Na poslední den měsíce května je pro seniory připravená 'tradiční' kávička v našem parku. Ke kávě se bude podávat i něco dobrého 'na zub'.

Výlet do Liberce

Hrádek nad Nisou   26. 5. 2016

Senioři si přáli nákupní výlet, proto vyrazí za nákupy do Liberce. Aby nezůstalo jen u těch nákupů, navštíví společně cukrárnu a projdou se centrem města.

Petanque v atriu

Hrádek nad Nisou   24. 5. 2016

Senioři si užijí soutěžní klání na čerstvém vzduchu, budou hrát petanque. Na ty nejlepší v kategorii mužů a žen čekají ceny v podobě diplomu a láhve šampaňského.

První jarní grilování

Hrádek nad Nisou   17. 5. 2016

Senioři v Hrádku nad Nisou se mohou těšit na první grilování v tomto roce, pochutnají si na dobrém masu a zelenině, budou si povídat, vtipkovat, to bude krásné odpoledne!

Kávička v altánu

Hrádek nad Nisou   12. 5. 2016

Senioři se těší na svou kávu v parkovém altánku, v tomto případě bude zpestřená o hraní na harmoniku. Všem bude moc dobře.

Společenská hra 'Riskuj'

Hrádek nad Nisou   5. 5. 2016

A bude tu hra 'Riskuj', hra, která má své kouzlo a půvab. Lze se stát imaginárním milionářem, ale také přijít o vše. Senioři si hru velmi oblíbili.

Společné posezení u kávy

Hrádek nad Nisou   3. 5. 2016

Na seniory čeká příjemné odpoledne s posezením u kávy. Pokud bude pěkné, slunečné počasí, bude se sedět v parku. To aby senioři chytali první sluneční paprsky jarního dne.

Rej čarodějnic

Hrádek nad Nisou   28. 4. 2016

Na 28. duben se senioři z Hrádku obzvlášť těší! Jsou tu tolik oblíbené 'Čáry' čili 'Čarodějnice', součástí programu bude opékání špekáčků. Dobrou chuť!

Procházka podél řeky Nisy

Hrádek nad Nisou   26. 4. 2016

Aby měli naši milí senioři pohyb, naplánovali jsme pro ně zdravotní procházku podél řeky Nisy. Je zde plno krásných míst, která člověka nadchnou, kde se můžete zasnít a případně odpočinout.

Společenské hry v Senior Parku

Hrádek nad Nisou   22. 4. 2016

Senioři se těší na další klání ve společenských hrách. Bude se hrát 'Člověče, nezlob se', karetní hry, piškvorky, 'Země, město...' a další. Tyto hry mají svůj půvab, nejdůležitější přitom je skutečnost, že se všichni dobře baví!

Oslava narozenin

Hrádek nad Nisou   12. 4. 2016

Na 12. dubna připadla společná oslava těch seniorů, kteří se narodili v měsíci duben. Všem oslavencům přejeme vše jen to nejlepší, hlavně pevné zdraví!

Výlet do Liberce - rozhledna Výšina

Hrádek nad Nisou   7. 4. 2016

Pro seniory z Hrádku nad Nisou je připraven krásný výlet na rozhlednu Výšina. Výhled do okolí si každý užije z 25 metrů vysoké pětiboké věže. Rozhledna byla postavena před 111 lety, a to ve stylu středověkého hradu.

Masopustní hody

Hrádek nad Nisou   18. 2. 2016

A je tu den na který se všichni senioři z Hrádku těší! Uskuteční se zde pravý nefalšovaný masopust, při kterém si všichni budou pochutnávat na dobrotách z vepříka.

Pečení koláčů

Hrádek nad Nisou   16. 2. 2016

Co by to bylo za mosopust bez dozlatova upečených masopustních koláčů. Hlavně ženy budou mít napilno, koláčů musí být pro všechny dost. Výsledek bude jistě stát za to!

Tvůrčí dílna

Hrádek nad Nisou   11. 2. 2016

V rámci pravidelné tvůrční dílničky tentokrát dojde na výrobu masopustních masek. Nápadům a kreativitě se meze nekladou o dobrou náladu bude jistě dobře postaráno.

Společenské hry

Hrádek nad Nisou   8. 2. 2016

A je tu opět pravidelné společenské odpoledne. Bude se hrát kulečník a jiné deskové hry. Při hrách nechybí povzbuzování a špičkování, důležité je, že se všichni dobře baví.

Výlet do Liberece

Hrádek nad Nisou   4. 2. 2016

Pro seniory z Hrádku je připraven výlet do Liberce. Hlavní náplní výletu je návštěva městské galerie, poté jistě dojde i na návštěvu cukrány.

Oslava narozenin

Hrádek nad Nisou   28. 1. 2016

Na konec ledna je v Senior Parku Hrádek nad Nisou přichystána společná oslava narozenin. Nebude chybět hudba, zpěv, to vše za doprovodu flašinetu. Bude to oslava jak se sluší a patří, všichni se již těší!

Kino pro seniory

Hrádek nad Nisou   19. 1. 2016

Pro seniory z Hrádku nad Nisou je připravené filmové dopoledne. Jaký film si v příjemném prostředí společenské haly senioři dopřejí? To už je pouze na nich! Výběr je velký a jistě si přijdou na své.

Oblastní galerie Liberec

Hrádek nad Nisou   14. 1. 2016

A je tu první velký kulturní zážitek roku. Senioři navštíví Oblastní galerii v Liberci, kde je ke shlédnutí krásná výstava s názvem 'Pozdní baroko na Lužické Nise'.

Billiárový turnaj

Hrádek nad Nisou   12. 1. 2016

Ježíšek seniorům v Hrádku nad Nisou nadělil kulečníkový stůl. A tak tu je první oficiální billiárový turnaj, ti nejlepší se mohou těšit na diplomy. Důležité však je, že bude o dobrou náladu postaráno!

Společenské hry

Hrádek nad Nisou   7. 1. 2016

Je tu Nový rok a s ním i nová zábava. Pro seniory jsou přiupravené nové společenské hry, bude jistě mnoho důvodů k úsměvu a dobré náladě.

Silvestr v Senior Parku

Hrádek nad Nisou   31. 12. 2015

A bude se slavit! Je tu poslední den roku 2015 a v Senior Parku Hrádek nad Nisou proběhne pravá nefalšovaná silvestrovská oslava. Bude se pít dobré víno z Moravy, na stole budou dobroty, nebude chybět zpěv a dobrá nálada. Vrcholem večera bude promítání fotografií z letošního roku, aby si každý připomněl ty hezké okamžiky, které rok 2015 seniorům připravil!

Načíst další novinky