Bydlení pro seniory

 

Skupina Senior Park je českou společností, poskytující spolehlivé a vysoce kvalitní služby pro klienty z České republiky, ale i ze zahraničí. Byla založena v roce 2006 s cílem poskytnout bezbariérový domov rodičům zakladatele. Díky tomu, že skupina v současné době zahájila provoz již pátého Senior Parku, řadí se mezi významné poskytovatele bydlení pro seniory a osoby se sníženou schopností pohybu.

Poslání skupiny Senior Park

'Rozhodli jsme se vytvořit pro naše, ale i vaše rodiče a blízké, síť areálů s bezbariérovými byty za dostupnou cenu. Poskytujeme v nich všem seniorům  bezpečí, potřebný servis, ochranu a pocit rodinného prostředí. Všichni si považujeme za čest konat vše pro spokojenost našich seniorů.'

Výhody bydlení v Senior Parku

Pokud hledáte kvalitní bydlení pro seniory, osoby se sníženou schopností pohybu či vozíčkáře, jste na správném místě. Zapomeňte na tradiční domov důchodců. Stárnout lze i důstojně a s úsměvem. To je filosofie se kterou již od r. 2006 naše společnost Senior Park a.s. buduje unikátní bytové komplexy - bydlení pro seniory v ČR.

Kromě domova pro tyto osoby je bytový komplex vhodný i pro méně soběstačné občany, kteří hledají bydlení bez bariér a uvítají poskytování asistenčních služeb jako např. doprava k lékaři, zajištění nákupu a úklid domácnosti. Pro volný čas je k dispozici řada aktivit jako jsou koncerty, výlety a vzdělávání.

Senioři si mohou vybírat samostatné bydlení v bezbariérových bytech 1+kk nebo 2+kk, v nichž je možné mít i domácího mazlíčka nebo přijímat návštěvy, které mohou u nich i přespat. Zde nájemníci nemají pevný režim, vždy záleží na jejich rozhodnutí: jestli si v bytě nechají celou noc otevřené okno nebo na jaký pořad v televizi se chtějí dívat, kdy posnídají nebo v kolik hodin půjdou spát.

Penziony Senior Park jsou projektovány jako jednopodlažní budova. Uprostřed stavby je atrium přístupné ze všech bytů, umožňující dostatek prostoru pro relaxaci a odpočinek. Dostatečná kapacita parkovacích míst je samozřejmostí.

Ať už přemýšlíte o bydlení pro sebe nebo pro své rodiče, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poskytneme více informací a ukážeme Vám, proč je právě Senior Park ta správná volba bydlení pro seniory.