Projekt

Rodinné domy u OLOMOUCE

PROJEKT „6RD PROSTŘEDNÍ LOUKY HLUŠOVICE“

Prodej první etapy zahájen

Dispozice 4+kk se dvěma koupelnami, úklidovou místností s WC, šatnou, garáží, garážovým stáním a pozemkem přes 600 m²

Dvůr zaručující intimitu, vstup na terasu a do zahrady z každé obytné místnosti

Výhodné napojení na silniční síť, přímý autobus i vlak do Olomouce v obci, cyklostezka do Olomouce – Černovíru

6 rodinných domů tvořících souvislou zástavbu šesti RD na severní straně Jezerní ulice v Hlušovicích. Jedná se o nepodsklepené přízemní objekty ve tvaru písmene L s uzavřeným vnitřním dvorem, což je typické pro hanácký dům, stejně jako situování stavby vždy jedním štítem na hranici se sousedem. Jednoduchému řešení exteriéru odpovídá jednoduchá barevnost. Bílé omítky na fasádě jsou doplněny tmavě šedými okenními rámy, pozinkovanými ocelovými konstrukcemi, světlým dřevem výplní bran a branek a dalších dřevěných konstrukcí a šedým plastem sekčních garážových vrat. Předzahrádky nejsou oploceny.

Dvůr zaručující intimitu je vymezený na západní straně prosklenými plochami vlastního obytného křídla a na východní straně obytného křídla souseda bez jakýchkoliv stavebních otvorů, na uliční straně branou, brankou a garáží a stěnou obývacího pokoje s kuchyňským koutem a na zadní straně zahradou. Přesahy pultové střechy ve dvoře tvoří po jeho vnitřním obvodu krytý ochoz a propojují tak obytné místnosti po jeho obvodu s exteriérem, aniž by docházelo ke ztrátě intimity prostředí.

V obytném křídle domu o velikosti 11x6,3 metrů jsou 3 ložnice, přitom každá z nich má samostatný výstup do dvorního traktu, dvě koupelny, chodba a technické místnosti. Ve středové části domu je obývací pokoj s kuchyňským koutem (7,7x6,4m), který disponuje dostatkem denního světla díky velkým proskleným plochám, které současně umožňují přímý vstup na terasu a zahradu a křídlo domu s předsíní, šatnou a úklidovu místností s WC a sprchou má velikost 5,4x3,6 metrů.

Krofmě garáže je k dispozici i bezpečné stání pro druhé vozidlo, a to v průjezdu, mezi garáží a domem. Další možností pro odstavení vozidla je na zpevněné ploše sjezdu před domem.

RODINNÝ DŮM

HARMONOGRAM VÝSTAVBY r. 2020           

HARMONOGRAM VÝSTAVBY r. 2021

Odesláním potvrzuji, že beru na vědomí zpracování poskytnutých osobních údajů a že jsem se seznámil/a se Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů